Togg Uygulamaları

Togg uygulamaları var mı ? Togg uygulamalarını nereden bulabiliriz ? diye üretim aşamasında merak konuları oluşmuştur. Togg akıllı bir cihaz ise uygulamaları da bulunur.

Togg uygulamalarında  e-cüzdan ile araç içi ödeme ya da mobil ödemeleri yapabilir, dijital varlık cüzdanı oluşturulabilirsiniz. Dijital varlık yönetimi altında mil, Hopi, dijital magnetler, Toggen gibi çeşitli ödül programlarından, dijital sanat koleksiyonlarından ve iş modeline bağlı NFT’lerden de yararlanma imkanı bulunmaktadır.

Go.more : Karma mobilite servisleri, şarj ağı, restoran, rezervasyon işlemleri gibi hizmetlerle mobilite deneyimini kesintisiz hale getirmektedir. Togg kullanıcısını gezdiren, kişiselleştirilmiş rota önerilerinde bulunan lokasyon bazlı akıllı hizmetler Go.more’de bulunmaktadır.

Play.more : Hoş zaman geçirmenizi sağlayan, gündelik hayatı oyunlaştırma yoluyla daha kolay ve keyifli hale getiren akıllı yaşam çözümleri sunmaktadır.

Scale.more : Günlük hayatta sürekli gelişen, iş birlikleriyle büyüyen bir ekosistemdir. Bu ekosistem kesintisiz ve entegre bir deneyim yaşatmaktadır.

Earn.more : e-Cüzdan ve Dijital Varlık Cüzdanı yoluyla kazandıran servisler ve avantajları hem T10X’inizde hem de Trumore uygulamasında bulunmaktadır. Bu uygulama ile gündelik yaşantınızdaki ödeme işlemlerini kolaylıkla yapabilir, dijital varlıklarınızı saklayabilir, yolculuklarınızdan kazandığınız dijital şehir magnetlerini de koleksiyon haline getirmenize imkan sağlar. Trumore ile araç içi sosyal kamera ile günlük toplantılarınızı ve görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Dijital Mağazalardan Trumore indirebilirsinizKare kodu kullanarak da trumore indirebilirsiniz.